SlniečkoPrinášame aktuality

Kam s Deťmi

Publikované 27.03.2018 v 14:29 v kategórii Deti, prečítané: 29x

Hľadáte ten správny letný tábor pre Vaše ratolesti na leto? Ste správne, nechajte sa inšpirovať. Ponuka je veľmi široká, každý tábor je niečim špecifický!

k sa Vaše dieťa nebojí dobrodružstiev, očakáva plno pohybu, akcie a športových výziev odporúčame vybrať si z bohatej ponuky Happy Kids táborov. V ponuke sú denné a pobytové tábory s rôznym zameraním na športové aktivity. Denné športové tábory so zdolaním bratislavskej „pevnosti Boyard“ zažije Vaše dieťa jedine v Team up. Naučia deti byť tímovými hráčmi, podporia logické a strategické myslenie, odbúrajú nesmelosť. Dobrodružný pobytový tábor, pri ktorom nebude chýbať streľba z praku, hry v bludisku, šifrovačky, rôzne loptové hry, večerné posedenia pri táboráku, nočné nasledovanie vlka, rozprávkový deň, pochod na hrad Revište ponúka Záhada Zveroparku.

Ak Vaše deti milujú lego a aktivity s ním, zamerajte svoju pozornosť na KreaTivO, ktorý ponúka práve letné denné tábory s kockami LEGO®. Ak uprednostníte denné či týždenné anglické tábory, určite kliknite na vynikajúce jazykové tábory organizované firmou Volis Academy, Andantino a BiLingvi. Vaše dieťa sa naučí cudzí jazyk, ani nebude vedieť ako!

Z úplne iného súdka je letný laser game tábor od CHILL POINT LASER ARENA, kde sú pre deti nachystané neobmedzené zážitky vo virtuálnej realite a Laser game priamo v aréne a aj vonku. Naopak, pre trošku staršie deti, máme na výber letné herecké kurzy, kde si osvoja základy hereckej práce, získajú skúsenosti s hraním pred kamerou, alebo sa pripravia na štúdium herectva. Ďalšie umelecky zamerané tábory ponúka Stredoeurópsky dom fotografie. Sú nimi Fotografický a Graficko – fotografický tábor priamo v centre Bratislavy.

V neposlednom rade máte možnosť zabezpečiť prázdniny plné zábavy a zážitkov svojim deťom cez www.dennetabory.sk. Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov.

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Slniecko vaša pomoc 27.03.2018 v 14:31 Snáď sa vám článok páčil.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?xSlniečko TM xRichard Koutný xslniecko.infoblog.sk